Március 22-24. között Győrben az Olimpia Sportpark Multicsarnokában gyűltek össze a legjobb hazai asztaliteniszezők, köztük a DVTK fiatal Extraligás játékosa, Krebs Levente. Diósgyőri indulónk az egyéni versenyt a 7-es csoportban kezdte, ahol Szabó Lénárd ellen nagyszerű, 3:2-es sikert aratott 1:2-ről fordítva. Második csoport meccsén Krebs a szerencsi Sárossy Balázs ellen állt asztalhoz és újabb, ezúttal 3:1-es sikerrel a csoportelsőséget is megszerezte. Így az egyenes kieséses szakaszban csak a legjobb 64 között kellett először asztalhoz állnia a szintén kiemelt, félegyházi Kovács Gábor ellen. Asztaliteniszezőnk az első szettet meg tudta nyerni, azonban a következő kettő Kovácsé lett, míg a negyedikben egyenlített játékosunk. A végjáték azonban sajnos nem neki sikerült jobban, és két szoros játszmában végül 2:4-es vereséget szenvedett és kiesett.

Párosban Kramarics Gergő oldalán a legjobb 32 között kezdett Krebs Levente a Szabján Gergely és Szita Márton duó ellen, ahol három szoros szettben maradtak alul.

2024-es Asztalitenisz Magyar Bajnokság - Győr

Férfi egyes

7-es csoport

1.csm Krebs Levente - Szabó Lénárd 3:2 (3,-8,-8,6,8)

2.csm Krebs Levente - Sárossy Balázs 3:1 (7,-11,7,6)

főtábla

R64 Krebs Levente - Kovács Gábor 2:4 (-8,3,10,-9,9,8)

Férfi páros

R32 Krebs Levente, Kramarics Gergő - Szabján Gergely, Szita Márton 0:3 (11,13,10)