DVTK U13 csapat

Stáb

1995.01.11 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1986.04.23 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1989.04.19 születési dátum
HUN útlevél
erőnléti edző
1998.06.27 születési dátum
HUN0 útlevél
kapusedző