Beharangozó 2023. szeptember 3., vasárnap

A 6. forduló eredményei

Az OTP Bank Liga 6. fordulójában pénteken a Kisvárda Újpesten szenvedett újabb vereséget. A DVTK szombaton kora délután pont nélkül maradt az MTK vendégeként, majd a Paks verte a Fehérvárt. Vasárnap a PAFC Mezőkövesden, az FTC Zalaegerszegen nyert, este pedig a DVSC gyűjtötte be a három pontot a KTE ellen.

OTP Bank Liga 6. forduló

2023. szeptember 1., péntek

20:00 Újpest FC - Kisvárda Master Good 3-2 (1-1)

Gólszerző: Jasmin Mešanović (0-1) a 6., Matija Ljujić (1-1) a 27., Peter Ambrose (2-1) az 53.,  Aleksandar Jovičić (2-2) a 72., Heinz Mörschel (3-2) a 81. percben.

2023. szeptember 2., szombat

15:15 MTK Budapest - Diósgyőri VTK 2-1 (1-0)

Gólszerző: Kata Mihály (1-0) a 6., Bognár István (2-0) az 57., Alexander Vallejo (2-1) a 60. percben.

19:30 Paksi FC - Fehérvár FC 2-0 (0-0)

Gólszerző: Windecker József (1-0) az 53., Mezei Szabolcs (2-0) a 73. percben.

2023. szeptember 3., vasárnap

14:15 Mezőkövesd Zsóry FC - Puskás Akadémia FC 1-3 (1-0)

Gólszerző: Stefan Dražić (1-0) a 13., Christian Gomis (1-1, öngól) a 73., Mikael Aoisalo (1-2) a 76., Gruber Zsombor (1-3) a 86. percben.

17:15 Zalaegerszegi TE - Ferencvárosi TC 2-6 (2-6)

Gólszerző: Antonio Mance (1-0) a 4., Mim Gergely (2-0) a 19., Varga Barnabás (2-1, 11-esből) a 27., Varga Barnabás (2-2, 11-esből) a 37., Adama Traoré (2-3) a 38., Varga Barnabás (2-4) az 51., Adama Traoré (2-5, 11-esből) a 86., Kristoffer Zacchariassen (2-6) a 90. percben.

19:30 Debreceni VSC - Kecskeméti TE 2-0 (2-0)

Gólszerző: Stefan Lončar (1-0) a 62., Kusnyir Erik (2-0) a 66. percben.

Mindegyik találkozót közvetíti az MTVA, és ingyenes online stream látható az m4sport.hu/elo oldalon.

12. Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd Zsóry FC 5 0 1 4 5 13 -8 1

Az FTC - KTE és és a Paks - DVSC mérkőzést szeptember 27-én, a Mezőkövesd - FTC találkozót pedig december 6-án rendezik.